06.04.2019 ANSAT Antalya 3 Hestourex Dünya Sağlık, Spor Turizmi Fuarında!

Ansat bu yıl 4-9 Nisan 2019’da Antalya‘da 3. sü düzenlenen ve sağlık turizminde çevremizdeki hedef ülkelerden 2000 kişilik alım heyetlerinin davetli olduğu HESTOUREX Dünya Sağlık, Spor Turizim Fuarında kendi standında yer aldı. Standımızı ziyaret eden çeşitli ülkelerden ziyaretçilere Antalya’da güzide doktorlarımızın uyguladığı yenilikçi kanser tedavileri hakkında geniş bilgi verme fırsatı bulduk ve tanıtım yaptık.

 

 

 

10.04.2017 ANSAT Antalya 1. Hestourex Dünya Sağlık, Spor Turizm Kongresi ve Fuarında!

Ansat bu yıl 6-9 Nisan da Antalya ‘da 1. si düzenlenen ve sağlık turizminde çevremizdeki hedef ülkelerden 2500 kişilik alım heyetlerinin davetli olduğu HESTOUREX Dünya Sağlık, Spor Turizm Kongresi ve Fuarında kendi standında yer aldı. Antalya’ya ‘’ Hayat Ağacı’’ anıtını hediye eden Oleg Kievskiy ve Mariia Kievskaya çiftinin de özel davetlimiz olarak yer aldığı fuar boyunca sunduğumuz Antalya nın yenilikçi ve ileri medikal tedavi teknikleri ziyaretçilere tanıtıldı. Kongre bölümünde ise üyelerimiz Prof Dr Mustafa Özdoğan ‘’Türkiye’nin Sağlıkta Kazandığı Yetenek ve Başarıları’’ oturumunda , Prof Dr Akın Yıldız da ‘’Antalya nın Yenilikçi ve İleri Tıbbi Tedavi Teknikleri’’ oturumunda sunumlar yaptılar.

25.10.2016 SATURK Sağlık Turizmi Koordinasyon Kurulu Genel Değerlendirme Toplantısına ANSAT da davetli olarak katıldı.

3

25.10.2016  Türkiye’de sağlık turizminin geliştirilmesi için stateji , yöntem ve yol haritası    tesbiti amacıyla     TC Sağlık Bakanlığının  diğer ilgili bakanlık ve kurumlardan üst düzey bürokratların ve diğer Sivil toplum kuruluşlarından temsilcilerin  katılımı ile   Ankara’da  düzenlediği ve üyesi olduğumuz SATURK  Sağlık Turizmi Koordinasyon Kurulu   Genel DeğerlendirmeToplantısına   ANSAT da davetli olarak katıldı.

4

Geçen yıl SATURK ‘ün kurumundan  beri  yapılagelen bu toplantılara  Sağlık Bakanlığı tarafından akredite olarak  katılmaktaydı. 25 Ekimde düzenlenen bu son toplantıda  Yönetim Kurulu  Başkanımız A. Cengiz Yılmaz  Antalya’nın sağlık turizminde  edindiği  deneyim ve başarılarımız hakkında katılımcılara bilgi verdi.

5

15.10.2016 ANSAT Taşkent , Özbekistan’da düzenlenen ve bronz suponsor olarak özel davetli statüsünde katıldı.

1

15.10.2016 ANSAT Taşkent , Özbekistan’da düzenlenen ve bronz suponsor olarak özel davetli statüsünde katıldığı HealthTravel Business Club Tashkent, September 9th 2016 sağlık turizmi etkinliğinde Antalya ‘nın sağlıkta yetenek ve becerilerini tanıttı.

Tashkent City Palace Hotel ‘de seçkin davetlililerin katıldığı ve 2 gün süren etkinlik sırasında ANSAT standı büyük ilgi gördü. Özbekistan temsilcimiz Dr. Aziz Abdurakhmanov Antalya’nın sağlık turizminde sunduğu yenilikçi tedaviler hakkında ziyaretçilere aydınlatıcı bilgi verdi.

2

05.11.2015 Hayat Ağacı heykeltıraşından Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e armağan!

ANSAT ‘ın girişimleri  ile Antalya’da  şifa bulan  Rusya’dan hematoloji  hastası  Mariia Voytko   için   eşi Rusya’nın ünlü heykeltraşlarından  Oleg Kievsky ‘nin Antalya ‘ya armağan ettiği ve AKM de yerine konulan  ‘’Hayat Ağacı ‘’ adlı eserinden sonra   eşinin  rutin sağlık kontrolu için geldikleri Antalya’da   ANSAT organizasyonunda Büyükşehir Belediye Başkanı  Menderes Türel’e nezaket ziyaretine bulunuldu.  Oleg Kievski, eşi Mariia Voytko , ANSAT  Başkanı Cengiz Yılmaz  ve eşi Tatiana Yılmaz’ın   katıldığı  ziyaret sırasında Oleg Kievsky Başkan Türel için  Moskova’da stüdyolarında  kendisi için hazırladığı  cesaret ve başarıyı simgeleyen panter heykelini  hatıra olarak kendisine hediye etti.


24.05.2015 Antalya Sağlık Turizmi uluslararası arenada taçlandırıldı!

ANSAT ‘ın girişimleri ile Antalya’da Memorial/Medstar Kanser Ekibinin seçkin doktorları ile buluşturduğumuz Rusya’dan hematoloji  hastası  Mariia Voytko 8 ay süren başarılı tedavisin ardından sağlığına kavuşunca eşi Rusya’nın ünlü heykeltraşlarından Oleg Kievsky armağan ettiği ‘’ Hayat Ağacı ‘’ adlı eseri ile  Antalya’ya, doktorlarına ve ANSAT ‘a teşekkür etti. 

‘’Hayat Ağacı‘’ bu özel etkinlik için 24 Nisan 2015  günü Antalya  Mardan Palace  otelinde  Ulusal Basın ve Rusya’dan davetli basın mensupları ile  çok sayıda seçkin konukların  katılımıyla  yapılan  presentasyonda  Oleg Kievsky tarafından kent adına Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı   Menderes Türel’e   sunuldu.

Mariia Voytko’nun hikayesi için tıklayınız…

‘’Hayat Ağacı’’ Antalya Atatürk Kültür Merkezi önünde özel yerinde hazırlanan platforma konuldu.

14-20 Nisan 2015 tarihlerinde Almaty, Kazakistan, Tiflis, Gürcüstan ve Baku, Azarbeycan’da düzenlenen 4. Medical and Health Tourism Mart’a Bronz Sponsor olarak katıldı, Antalya’da Yenilikçi Kanser Tedavileri konusunda tanıtım yapuldı.

ANSAT  geçen yıl olduğu gibi bu yıl da  düzenlenen  4.  Medical and Health Tourism Mart sağlık turizmi etkinliğine 14-16  Nisan da Almaty  ayağına ,  17-18 Nisanda Tiflis  Gürcüstan etkinliğine  ve 19-20 Nisanda Bakü, Azarbeycan etkininliğine  özel davetli  Bronz sporsor olarak katıldı.

Almaty daki  etkinliğe davetlimiz olarak  katılan  Memorial/Medstar Nükleer Tıp Bölümü Başkanı Prof Dr Akın Yıldız Almaty Kanser Enstitüsünün  daveti üzerine Enstitü hekimlerine Antalya’nın yenilikçi kanser tedavileri konusunda bir sunum yaptı.

Etkinlik sırasında geçen yıldan oluşan kurumsal  işbirliklerimizin  sonucu Antalya’ya hasta gelişlerinin başladığı memnuniyetle dile getirildi ve her üç ülkeden özel ve kamu sektöründen partnerlerimizle  bu işbirliğimizin daha da güçlendirilmesi konusunda  fikir birliğine varıldı. Yeni kurumsal bağlantılar  kuruldu.

Prof Dr Akın Yıldız’ın Almaty Kanser Enstitüsündeki verdiği sunum;

Tiblis

Baku

24.10.2014 ANSAT Almaty, Kazakistan 3. Medical and Health Tourism Mart’a Bronz Sponsor olarak katıldı ve Antalya’da Yenilikçi Kanser Tedavileri konusunda sunum yaptı.

ANSAT  Bronz Sponsor olarak  özel davet edildiği Almaty, Kazakistan  3. Medical and Health Tourism Mart’a   katıldı ve  dernek üyemiz Girişimsel Radyoloji Uzmanı Prof Dr Saim Yılmaz ‘’Antalya’da  Kanserde Yenilikçi Tedaviler’’ konusunda  sunum yaptı.  Hastalarının büyük bir kısmını yurt dışına gönderen petrol ve gaz zengini  Kazakistan’daki bu  etkinliğe ANSAT Antalya bölgesinden  ilk ve tek kuruluş olarak katıldı ve  yaptığı sunum ile  organizatörler tarafından   etkinliğin en fazla ilgi çeken katılımcısı seçildi. Sağlık Turizminde  yıllardır Kazakistan ‘dan hasta alan Kore, İsrail ve Batı Avrupa’dan  birçok iddialı kuruluşun özel olarak düzenlenen   ‘’Onkoloji  Forumu’nda’’ yaptıkları kendi sunumları yanında   Prof  Dr Saim Yılmaz’ın sunumu büyük ilgi çekti ve  Prof Yılmaz Forum Organizatörü Almaty Kanser Enstitüsü tarafından  ertesi gün Enstitünün tüm Onkoloji doktorlarına  Enstitü Ana Hastanesinde  özel bir sunum daha vermesi için davet edildi.

Prof Dr Saim Yılmaz ‘ın ANSAT adına 3. Medical and Health Tourism Mart’ta Bronz Sponsor olarak Antalya’da Yenilikçi Kanser Tedavileri konulu sunumu…

Prof Dr Saim Yılmaz ‘ın ANSAT adına Almaty Kanser Enstitüsü’nde özel davetli olarak yaptığı Antalya’da Yenilikçi Kanser Tedavileri konulu sunumu…

24.09.2014 ANSAT 2.defa Moskova MedShow 2014 Sağlık Turizmi Fuarında...

ANSAT   1-2 Mart 2014 de katıldığı  ve Rusya ve CIS ülkelerinden yurt dışında tedavi olanakları arayan gelir düzeyi yüksek kesime Rusya dışında tedavi olanaklarının sunulduğu 5.MedSow 2014 Overseas Medical Treatment & Wellness Fuarınına   bu defa daha geniş bir profilde  20-21 Eylül 2014 de  katıldı. Antalya’yı daha iyi temsil adına  ANSAT ve diğer katılımcılar   Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği ve Özel Attelia Diş Kliniği   ile beraber bir Antalya-Türkiye köşesinin oluştuğu gözlenen fuar sırasında Antalya  yoğun ve etkili bir biçimde attraktif bir  Sağlık Turizmi  destinasyonu olarak tanıtıldı.

Fuarın ziyaretçi profilinin Amerika, Almanya, Avusturya, İspanya, Macaristan, Polonya, Litvanya gibi Batı Avrupa ülkelerinden ve İsrail , Tayland gibi uzun yıllardan beri Medikal Turizmde söz sahibi olan ülkelerin sunduğu bu tedavi olanaklarına ilgi duyan tamamiyle profesyonellerden, kurum ve kişilerden  oluştuğu gözlendiği fuar süresince ANSAT Antalya’nın sağlıkta ve tıpta sahip olduğu ana başarı ve yeteneklerimizin yanında öne çıkardığımız Yenilikçi Kanser Tedavileri  konusunda Antalya’dan özel olarak davet ettiğimiz  Memorial/Medstar  Hastanesi’nden   Prof Dr Mustafa Özdoğan, Prof Dr Akın Yıldız ve Prof Dr Saim Yılmaz dan oluşan  kanser ekibinin ‘’ ANTALYA’DA YENİLİKÇİ KANSER TEDAVİLERİ’’ konulu  özel sunumu 2 gün boyunca  kurumsal ve profesyonellerden oluşan dinleyicilerden tarafından  büyük ilgi gördü.

ANSAT standından ve presentasyonundan görüntüler;

09.06.2014 Antalya Sağlığının Moskova ‘’ANTALYA SAĞLIK GÜNLERİ ‘‘tanıtım toplantısı Antalya Rixos otelde yapıldı.

Antalya’nın sağlıkta son yıllarda kazandığı yetenek ve becerileri en üst seviyede ve en etkili şekilde hedef ülke olarak odaklandığımız Rusya’da, Moskova’da ANSAT olarak katılacağımız 20-21 Eylül MedShow Sağlık Turizmi Fuarı ve sonrasında ANSAT – BAKA işbirliği ile düzenleyeceğimiz ‘’ANTALYA SAĞLIK GÜNLERİ’’  etkinliğinin kahvaltılı tanıtım toplantısı Antalya Rixos Downtown Otelde yapıldı.

Toplantıya Antalya Vali Yardımcısı Recep Yüksel ANSAT Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Yılmaz, Baka Genel Sekreteri Tuncay Engin, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Ebru Büyükkaraman, etkinliğin Rusya tarafında organizasyon ortağımız Rus-Türk İşadamları Birliği (RTİB) Başkanı Dr. Naki Karaaslan, Antalya Büyükşehir Belediyesi Sağlık Dairesi Başkanı Dr. Fikret Acar ile çok sayıda özel hastane temsilcisi ve seçkin hekimlerimiz katıldı.

20 Ekim 2014’de düzenlenmesi planlanan ‘’ANTALYA SAĞLIK GÜNLERİ’’ etkinliğinin Antalya sağlığının yurt dışında tanıtımında bir kilometre taşı olacağı  konuşmacılar tarafından ifade edildi. Toplantı sonunda  ANSAT –BAKA çatısı altında   bir çalışma  komitesi kurulmasına karar verildi.

10.04.2014 Ansat Moscow 2014 MedShow Overseas Medical Treatment and Wellness Fuarında...

ANSAT Rusya ve CIS ülkelerinden yurt dışında tedavi olanakları arayan gelir düzeyi yüksek kesime Rusya dışında tedavi olanaklarının sunulduğu 1-2 Mart 2014 5.MedSow 2014 Overseas Medical Treatment & Wellness Fuarına katıldı. Fuarın ziyaretçi profilinin Amerika, Almanya, Avusturya, İspanya, Macaristan, Polonya, Litvanya gibi Batı Avrupa ülkelerinden ve İsrail , Tayland gibi uzun yıllardan beri Medikal Turizmde söz sahibi olan ülkelerin sunduğu bu tedavi olanaklarına ilgi duyan tamamiyle profesyonellerden, kurum ve kişilerden oluştuğunu gözlemledik.

ANSAT Antalya bölgesinden fuara katılan ilk kurum olarak ve fuar süresince Antalya’nın sağlıkta ve tıpta sahip olduğu Organ nakilleri, yüz ve kol ,bacak nakilleri gibi başarı ve yeteneklerimizin yanında öne çıkardığımız Yenilikçi Kanser Tedavileri ile büyük ilgi gördü.

Fuarın 2. günü diğer tanınmış hastane ve kurumlar için fuar idaresince organize edilen presentasyonların arasında ANSAT olarak sunduğumuz Antalya da Yenilikçi Kanser Tedavileri konulu presentasyonumuz kurumsal ve profesyonellerden oluşan dinleyicilerden tarafından ilgi ile izlendi. ANSAT MedShow 2014 e Türkiye’den katılan toplam 8 tanınmış hastane arasında presentasyon yapan tek kuruluş olarak öne çıktı. Standımızı ziyaret eden kurum ve profesyonellerin özellikle kanser tedavilerimiz hakkındaki işbirliği talepleri değerlendirilmeye alındı.

24.12.2013 ANTALYA SAĞLIK TURİZMİNDE BÜYÜK BULUŞMA...

Amacı Antalya’da sağlık turizminin gelişmesine katkı sağlamak olan ANSAT ANTALYA SAĞLIK TURİZMİ DERNEĞİ ilk defa bu harekete paydaş olacak tüm tarafları Antalya Valisi Sebahattin Öztürk’ün de katılımıyla sabah kahvaltısında bir araya getirdi.

22 Aralık 2013 Pazar günü Duacı da AYKA Vital Sağlıklı Yaşam Otelinde düzenlenen kahvaltıda Antalya Valisi ve ANSAT Antalya Sağlık Turizmi Derneği Onursal Başkanı Sebahattin Öztürk , İl Sağlık Müdürü, İl Turizm Müdürü, AKSİD Akdeniz Özel Sağlık İşletmecileri Derneği ,Baka temsilcileri, sağlık turizminde en önemli paydaşlarımız olarak gördüğümüz tüm kesimlerden Medstar Kanser Ekibi , Medikalpark Organ Nakli Ekibi, aralarında Memorial Hastanesi,Yaşam Hastanesi, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi, DünyaGöz Hastanesi ,OFM Hastanesi, TalyaGöz gibi seçkin sağlık tesislerimiz, Diş Hekimleri Odası, ATSO , Eczacılar Odası, sigorta şirketleri, turizmciler, havayolu şirketlerinin temsilcileri ve basınımızın güzide mensupları aileleri ve çocukları ile beraber sıcak ve samimi bir ortamda bir araya geldiler.

Bir saatlik ilk kahvaltı bölümünden sonra konuşma sırası aşağıdaki gibi şekillendi:

1- AYKA Yönetim Kurulu Başkanı Dr Kazım Doğan
2- ANSAT Antalya Sağlık Turizmi Derneği Başkanı A.Cengiz Yılmaz
3- AKSİD Antalya Özel Sağlık İşletmeleri Derneği Başkanı Mehmet Karakayalı
4- ANSAT Prof Dr. Mustafa Melikoğlu
5- MedStar Kanser Hastanesi Kanser Ekibi Başkanı Prof Dr Mustafa Özdoğan
6- MedikalPark Hastanesi Organ Nakli Ekibi Prof Dr Murat Tuncer
7- Antalya Valisi Sebahattin Öztürk

Konuşmacılar Antalya sağlık turizmin gelişmesinde hayati önem taşıyan aşağıdaki konular üzerinde vurgu yaptılar.

1- Şu anda önde gelen kuruluşlarımız vasıtası ile yurt dışından başta en fazla tanındığımız kanser ve organ nakli olmak üzere, tüp bebek, kardiyoloji, göz ve diğer konularda Antalya’ya hasta girişi sürmektedir.
2- Yurt dışında Antalya’nın sağlıkta bir marka ve moda olması yolunda iki çok başarılı uygulama öne çıkıyor. Kanser Tedavisi ,Doku ve Organ Nakli
3-Sağlık Turizmi Antalya için hayati öneme haizdir. Tüm Antalya ekonomisinin katmanlarına büyük katkı sağlacaktır.
4- Konusunda çok iyi yetişmiş çoğunluğunu Akdeniz Üniversitesi kökenli uzman seçkin hekim kadromuz ve ikisi JCI belgeli ve birisi de alma yolunda olan hastanelerimiz ve diğer uluslararası standartlarda özel hastanelerimizle ile oldukça hazır durumdayız.
5-Evimizde yapmamız gerekenler arasında kamu-özel koordinisyonu, eşgüdüm, yönetmelikler, kamu kurumları arasında konu hakkında farkındalık, İngilizce altyapı eksiklikleri, devlet teşviklerinin sağlanması, ilgili diğer tamamlayıcı paydaşların desteği.
6- Yurt dışında en önemli konu hasta ve yabancı hekimlerin ülkemiz ve Antalya sağlığının yetenek ve başarıları konusunda algılama, tanıtım ve farkındalık eksikliğidir. ANSAT ın ana amacı bu eksikliği giderek ülkemiz ve Antalya sağlığını bize rakip ülkeler karşısında daha iyi bir konuma getirmektir.

ANSAT’ın kuruluşunun ana amacı budur ve bu konuda önemli aşamalar kaydetmiştir.

26.11.2013 ANSAT ISTANBUL 6. ULUSLARARASI SAĞLIK TURİZMİ KONGRESİNDE.

ANSAT Antalya Sağlık Turizmi Derneği bu yıl 6. sı düzenlenen Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresine Türkiye Sağlık Turizmi Derneği’nin davetlisi olarak kendisine ayrılan standda katıldı.

Türkiye’nin sağlık turizmindeki son yıllardaki kazandığı başarıların ve geldiği son noktanın uluslararası boyutta irdelendiği kongre sırasında çok sayıda ileri gelen uluslararası sağlık turizmi paydaşı standımızı ziyaret etti ve ‘’Sağlık Turizminde Yeni Destinasyonunuz’’sloganı ile öne çıkardığımız Antalya’nın sağlıktaki başarıları ve yetenekleri hakkında bilgilendirildi ve somut bağlantılar yapıldı.. Fotoğrafta Sudan Sağlık Bakanı Danışmanı Dr Magdi ve Amerikan Sağlık Turizmi Acentası Temsilcisi Mrs Taylor standımızı ziyarette görülüyor.

18.11.2013 ANSAT ANTALYA 5.HETEX ULUSLARARASI SAĞLIK TURİZMİ FUARINDA..

ANSAT Antalya Sağlık Turizmi Derneği bu yıl 14-16 Kasım tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 5. Uluslararası Sağlık Turizmi Fuarına fuarı düzenleyen ANFAŞ tarafından davetli olarak kendi standında katıldı.

Fuar süresince Türkiye’deki sağlık turizmi paydaşlarına ve yurt dışından gelen ziyaretçilere yukarıda Polonya heyetinin ziyaretinde görüldüğü gibi standımızda Antalya’nın sağlıkta ulaştığı başarıları ve yeteneklerimizi güncel örnekler vererek anlatma ve tanıtma fırsatı bulduk.

03.09.2013 ANSAT Yönetim Kurulu Üyeleri Antalya Valisi Sayın Sebahattin Öztürk'ü makamında ziyaret etti.

ANSAT Yönetim Kurulu Üyeleri Antaya’da yeni görevine başlayan Vali Sayın Sebahattin Öztürk’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu ve hayırlı olsun dileklerini iletti.

Sayın Valimize ANSAT’IN Antalya bölgemize yönelik sağlık turizmindeki çalışmaları anlatıldı ve kendisi de bu çalışmaların daha ileriye götürülmesi amacıyla özellikle kamu özel sektör arasında eşgüdüm ve koordinasyon sağlanması konusunda önemli bir görev üstelendiğini vurguladığı ANSAT’a her türlü desteğin sağlanacağını belirtti.

01.08.2013 ANTALYA SAĞLIK TURİZMİ DERNEĞİ (ANSAT) TÜRKİYE SAĞLIK TURİZMİ GELİŞTİRME KONSEYİ ( THTDC) ne kurucu dernek üyesi olarak katıldı.

Antalya Sağlık Turizm Derneği ( ANSAT) Türkiye Sağlık Turizmi Geliştirme Konseyi (THTDC) den gelen davet üzerine THTDC ‘ye kurucu dernek üyesi olarak katılma kararı aldı. Katılma kararı hakkında iyi dileklerini dile getiren THTDC ve ayni zamanda Dünya Sağlık Turizmi Geliştirme Konseyi Başkanı olan Emin Çakmak ile ANSAT Başkanı A.Cengiz Yılmaz böyle bir işbirliğinin Antalya sağlık turizminin gelişmesi için büyük bir sinerji yaratacağı konusunda inaçlarını ve duydukları güveni vurguladılar.

Katılma kararı sonrası THTDC Başkanı Emin Çakmak ve ANSAT Yönetim Kurulu Üyeleri ANSAT’ın yemek davetinde biraraya geldiler. Soldan sağa ANSAT Genel Sekreteri Kadir Çeşitli , ANSAT Saymanı Avukat Seçkin Arkan, ANSAT Başkanı A.Cengiz Yılmaz, THTDC Başkanı Emin Çakmak, ANSAT Başkan Yardımcısı Prof Dr Mustafa Melikoğlu, ANSAT Denetim Kurulu Başkanı Prof Dr Güngör Karagüzel, ANSAT Yönetim Kurulu üyesi Ali Bıdı günün anısını belgelediler.

25.05.2013 Türkiye Sağlık Turizmi Derneği'nin düzenlediği 6. Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi'ne ANSAT Antalya Sağlık Turizmi Derneği resmi olarak davet edildi.

Türkiye Sağlık Turizmi Derneği’nin bu yıl 22-25 Kasım 2013 tarihinde İstanbul’da WOW otelde düzenleyeceği ve 100 farklı ülkeden 200’e yakın yabancı, 400’ü aşkın yerli olmak üzere 600 katılımcının beklendiği 6. Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi’ne ANSAT Antalya Sağlık Turizmi Derneği resmi olarak davet edildi.

Kongrenin bu yılki ana teması “Sağlık Turizminde Kalite, Sürdürülebilirlik ve İnsan Kaynağı”olacaktır. Antalya’nın sağlıktaki yetenek ve becerilerini dünyanın birçok ülkesinden gelecek sağlık turizmi paydaşlarına bize ayrılan standımızda , kongre bülteninde tam sayfa tanıtım ilanımızla ve kongre web sayfasında logomuz ve ismimizle uluslararası boyutta tanıtma ve ikili ilişkilerin kurulması adına büyük fırsatlar bulacağımız bu kongreye derneğimiz güçlü bir şekilde katılacaktır.

Daha fazla bilgi www.healthtourismcongress.org web sayfasında verilmektedir.

28.03.2013 ANSAT Antalya Sağlık Turizmi Derneği 1. Olağan Genel Kurulu üyelerimizin katılımı ile yapıldı.

28.03.2013 ANSAT Antalya Sağlık Turizmi Derneği 1. Olağan Genel Kurulu üyelerimizin katılımı ile yapıldı ve yeni Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu üyelerimizin oyları ile aşağıdaki şekilde oluştu.

Yönetim Kurulu

Başkan : Ali Cengiz Yılmaz
Başkan Yardımcısı : Prof Dr Mustafa Melikoğlu
Genel Sekreter : Kadir Çeşitli
Üye : Ömer Durna
Üye : Mehmet Seçkin Arkan

Deneti Kurulu :

28.02.2013-Rusya’nın önde gelen Ulusal kanalı REN TV Antalya hakkında program yapmak üzere ANSAT’ın davetlisi olarak Antalya’ya geldi.

Rusya’nın önde gelen Ulusal kanalı REN TV Antalya’nın turizmin dışındaki yeni kimliği Sağlıkta Antalya hakkında program yapmak üzere ANSAT’ın davetlisi olarak Antalya’ya geldi. 4 gün süren çekimlerde üyemiz Prof.Dr Ömer Özkan ve yüz nakli hastalarından Turan Çolak ile Akdeniz Üniversitesinde , doğduğu yer olan Nazilli’de ailesi ile beraber röpörtaj yapıldı. Moskova’da program yapımcısı ile TV ekibinin tekrar ANSAT ın davetlisi olarak Antalya’ya gelip MedicalPark Organ Nakli Merkezi ve Memorial/Medstar Kanser Merkezi konulu ayrı ayrı programlar yapması konusunda fikir birliğine varıldı. TV ekibi bu kapsamda Antalya’da görsel zenginliği olan çekimler yapıp MedicalPark ve Memorial/Medstar hastanelerinde de ön çekimler gerçekleştirdi. Çekilen program Nisan ayı içinde ‘’ Marianna Maximovskaya ile Bu Hafta- 21.Yüzyılın Ameliyatları ” ismi altında prime time olan  13 Nisan Cumartesi 18.00 gösterildi. Antalya’nın Sağlık Turizm’indeki yetenek ve becerileri hakkında Rusya ve REN TV nin seyredildiği diğer BDT ülkelerinde ve uydudan seyredilaen Avrupa, Avusturalya ve Amerika’daki Rusça konuşan seyircilerine tanıtımına önemli katkı yapacağına inandığımız bu programın videosunu  BASIN ODASI VE SAĞLIKTA ANTALYA sütunumuzda görebilirsiniz.
© 2014 Ansat. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                                    Web Tasarım ve Programlama TM