Antalya ili kepez İlçesi Mehmet Akif caddesinde yapılan Özel OFM Antalya Hastanesi;

Dört tarafı yol, 2700 metre kare arazi üzerinde, 1780 metrekare zemin oturumunda , 14200 metrekare kapalı alanı olan bir bina olarak inşa edildi. 62 adet tek kişilik hasta odası,41 adet yoğun bakım yatağı olmak üzere toplam 103 yataklı Antalya’da önemli bir işlevi sürdüreceğine inandığımız en yeni teknoloji ile donanmış modern bir hastanedir.

Vizyonumuz; Sağlıkta; güveni, saygınlığı, hasta ve çalışan memnuniyetini temel ilke edinmiş, kurumsal kimliği ve özgün yönetim yapısı ile öne çıkan, uluslararası düzeyde örnek bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Misyonumuz; Etik değerlerden ödün vermeden hastaların ve çalışanların haklarını gözeten, ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini çağın gerektirdiği teknolojik standartlarda sunmak tır.

Daha fazla bilgi için: www.ofmantalya.com

© 2014 Ansat. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                                    Web Tasarım ve Programlama TM