ÖZEL ATTELİA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ Antalya’da en son tekniklerle tamamiyle klinik ortamda tüm hastalarının yanında yurt dışından Antalya’ya tatil için gelen yabancı misafirlerimize de üst düzey dental hizmeti vermektedir.

Personel : 3 diş hekimi,1 uzman Pedodontist(çocuk ağız ve diş sağlığı), 1 Doçent endodontist(kanal tedavisi), 1 genel anestezi uzmanı,1 Hemşire, 7 personeli ve 1 teknisyen

Donanım : 8 ünitli diş tedavi bölümü ve tam donanımlı ameliyathanesi, panoramik rötgen cihazı, Volümetrik dental tomografi, Cerec Cad-Cam, bilinçli sedasyon düzeneği (azotperoksit) Diyotlum Endiyak-Erbium lazer ( FOTONA ) cihazı.

Hizmet : Yetişkinlerde cerec sistemiyle bir günde Gülüş Tasarımı ve porsolen kronlar, porselen inley-onley dolgular, lamineler.

Volümetrik Dental tomografi sayesinde bilgisayar üzerinde implant planlaması yapılıp. Diş eti açılmadan minimum cerrahi ile güvenli implant uygulaması.

Pedodontist uzmanımızla ortodontik olarak 12 yaşından sonra sürekli dişlere yönelik ortodontik tedavinin yanı sıra,çok daha erken yaşlarda Fonksiyonal Çene Ortopedisi yoluyla anomeliler önleyen veya tedavi eden uygulamalar yapılmaktadır .

Anestezi uzmanı ve tam teşekküllü ameliyathanemiz olması dolayısıyla sedasyonlu uygulamalarda yapılmakta olup engelli vatandaşlar içinde tam teşekküllü hizmet verilebilmektedir.

Bunların dışında zengin cerrahi donanımımız ile tüm operasyonlar, zirkon kaplamalar, metal destekli kaplamalar, hareketli ve hareketsiz parsiyel protezler,kanal tedavileri, kompozit dolgular, diş eti tedavileri(lazer destekli) yapılmaktadır.

Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız; www.attelia.com.tr

© 2014 Ansat. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                                    Web Tasarım ve Programlama TM