Güney Emar ayaktan tanısal radyoloji hizmetleri sunan Antalya’da en donanımlı  tıbbi görüntüleme merkezidir. Dr. Abit KAYA tarafından 1998’de kurulmuştur. Merkezimizde 1.5 Tesla SIEMENS Magnetom Symphony Maestro Class manyetik rezonans görüntüleme (MRG) cihazı, 64 kesit PHİLİPS Brilliance bilgisayarlı tomografi (BT) cihazı, SİEMENS Elegra renkli doppler ultrasonografi (RDUS), SİEMENS Mammomat Novation DR dijital mamografi cihazı (Antalya’da ilk) ve GE Lunar DPX kemik mineral dansitometri (KMD) cihazı bulunmaktadır.

3 boyutlu fonksiyonel MR (fMRG), prostat MR spektroskopisi, multivoxel MR spektroskokpi (MRS), kardiyak MR, kardiyak MR ile talasemi hastalarında kalpte, T2* (T2 star) görüntüleme ile de karaciğerde demir birikimi ölçümü, özel sargısı ile periferik MR anijiografi ve dijital mamografi gibi spesifik çekimler bölgede sadece merkezimizde  yapılmaktadır.

Merkezimiz meme MR, katetersiz BT koroner anjiografi, sanal kolonoskpi, sanal bronkoskopi ve tüm vücut BT ve MR görüntüleme hizmetleriyle Türkiye’deki sayılı görüntüleme merkezleri arasındadır.

Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız; www.guneyemar.com

© 2014 Ansat. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                                    Web Tasarım ve Programlama TM