Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Başkanı, A. Cengiz Yılmaz, Sağlık İşletmecisi

Antalya’da doğdu. İTÜ den mühendis olarak mezun olduktan sonra yurt dışında çeşitli ülkelerde uzun yıllar çalıştı. 15 yıl önce döndüğü Antalya’da Sağlık sektöründe kendi sağlık kuruluşlarını yönetti. Halen çeşitli ülkelerden Antalya’ya yönelik Sağlık Turizminin gelişmesi yönünde faaliyet göstermektedir. İngilizce, Almanca, Rusça biliyor.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı , Dr. Ahmet Arslantaş, Genel Cerrahi Uzm.

1991 de İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1993-1997 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Genel Cerrahi ihtisası yaptı. 2005 yılına kadar Alanya Devlet Hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanı ve Başhekim yardımcısı olarak ve daha sonra 2010 yılına kadar Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Genel Cerrahi uzmanı olarak çalıştı. 2011 yılından beri Özel OFM Hastanesinde hastane projelendirmesi, yapımı ve işletmesinden sorumlu Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. Dr Arslantaş İngilizce biliyor.

Yönetim Kurulu Genel Sekreteri, Mehmet Seçkin Arkan, Avukat

Serbest Avukat,. Mehmet Seçkin Arkan Serbet Avukat olarak çalışmasının yanında Antalya’da aralarında yabancı yatırımcılarla Antalya’da yaşayan yabancıların ve başta Antalya Rehberler Derneği olmak üzere birçok Sivil Toplum Kuruluşunun da bulunduğu kesimlere hukuki danışmanlık yapmaktadır. İrlanda Cumhuriyeti Antalya Fahri Konsolosluğu görevini de yürüten Arkan İngilizce biliyor.

Yönetim Kurulu Saymanı Hasan Ören – Doruk Air Hava Taşımacılığı A.Ş Genel Müdürü

1991 yılında Nevşehir Turizm Fakültesinden mezun oldu. 1994 yılına kadar Turizm Sektörünün Ulusal ve Uluslararası faaliyete bulunan bazı öncü Otel ve Turizm İşletmelerinde görev aldı. 1994 yılında kurulan Doruk Air Şirketinde halen Genel Müdür olarak görev yapmakta olup Helikopter ile Orman Yangın Söndürme ve Hava Ambulans Helikopter Uçak Hizmetlerinin geliştirilmesine yönelik çalışmalar yürütmektedir. İngilizce ve Almanca biliyor.

Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bıdı, İşletmeci

Uzun yıllar yurt dışında yaşadıktan sonra geldiği Antalya’da Uluslararası standartlarda su ve sağlık ürünleri distribütörlüğü ve üretimi yapan sektöründe önde gelen bir firmanın sahibi ve yöneticisidir.

Denetim Kurulu

Prof. Dr. Güngör Karagüzel , Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Üroloji Uzmanı, Akdeniz Üniversitesi

Hacetttepe Tıp Fakültesini bitip ayni Fakültede Çocuk Cerrahisi İhtisasını tamamladı. Prof Dr Güngör Karagüzel halen 1994’den beri gelişmesine önemli katkılarda da bulunduğu Akdeniz Üniversitesi Çocuk Cerrahisi Ana Bilim Dalında öğretimüyesi olarak görev yapmaktadır.

Dr. Aynur Doğan, Kardiyoloji Uzmanı, AYKA Sağlıklı Yaşam Merkezi

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesini 1988 yılında bitirdi. 1991-1996 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Kardiyoji Enstitüsünde kardiyoloji ihtisası yaptı. 1997-2010 arasında Antalya Atatürk Devlet Hastanesinde Kardiyoloji Uzmanı olarak çalıştı. 2010 yılından beri Eşi Dr Kazım Doğan ile beraber kurdukları AYKA Vital Sağlıklı Yaşam Merkezini yönetmektedir. Dr Aynur Doğan İngilizce biliyor.

Prof.Dr. Mehmet Arif Yeğin , Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı 

1990 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinden doktor olarak mezun oldu. 1999 da Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanlığını tamamladı. 2006 da Doçent , 2011 yılında da Profesör oldu. Dr Yeğin 2007 yılında American Board of Interventional Pain Physcians (Part II of ABIPP) Sertifikası ve Fellow of Interventional Pain Practice (FIPP) Sertifikası aldı. Kendisi halen ayni fakültede Algoloji Bilim Dalı Başkanlığını görevini yürütmektedir. Dr Yeğin İngilizce biliyor.

© 2014 Ansat. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                                    Web Tasarım ve Programlama TM