2000 yılında kurulan Antalya Tüp Bebek Merkezi Batı Akdeniz Bölgesinin ilk özel tüp bebek merkezidir. Antalya IVF Merkezi infertilite hastalarına en iyi tedavi yöntemlerini sağlamak amacıyla daima en yeni teknik ve metodları uygulamaya koymuştur. 7 hekim , 35 kişilik kadrosu ve kuruluş yılında aldığı ISO 9001:2008 kalite hizmet belgesi ile sadece Türk hastalarımıza değil çevre ülkelerin tamamından gelen hastalara IVF tedavisi sunmaktadır.

Antalya dışından gelen Türk ve yabancı hasta çiftler tedavi süresince donanımlı konukevimizde kalabilmektedirler. Tıbbi etik değerlerimiz bütün değerlerimizin üstündedir. Amacımız hasta memnuniyetini üst düzeyde tutmak ve dünyanın en iyi ülkelerinde sağlanan hizmet kalite ve başarısını hastalarımıza sunabilmektedir.

© 2014 Ansat. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                                    Web Tasarım ve Programlama TM